MCH is loading...
facebook instagram

Workshop Rally Dakar

datum a místo konání 23 - 25.6.2017 u obce Sekule na Slovensku - cca 70km z Brna po dálnici (max 40 min jízdy), kapacita: 14 míst

ubytování Motorest u Janíčkov, cca 5km od místa samotného workshopu. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích. V ceně je taktéž večeře v pátek a sobotu v restauraci u ubytování a snídaňový bufet v sobotu a v neděli. Menší občerstvení zajištěné v průběhu workshopu.

Program


- po celou dobu workshopu bude k vyzkoušení fotografická technika Canon (cca 7 zrcadlovek - 1Dxmkii, 5dmkIV, 5DS, apod) - za vypůjčenou techniku hmotně zodpovídáte.

Co s sebou?

Vlastní fotografické vybavení (na workshopu bude možnost zapůjčení techniky Canon, ale ne pro všechny účastníky najednou), počítač na úpravu fotografií. Oblečení dle uvážení každého jednotlivce. Většina terénu je na písčitém podkladu. Drobné kapesné na pivo s sebou :) Součástí není pojištění jednotlivých účastníků - každý si vyřizuje své vlastní, jak uzná za vhodné - upozornění workshop se odehrává na území Slovenské republiky


Cena workshopu 15.000 Kč s DPH(platba viz všeobecné podmínky registrace)


Registrace


Souhlasím s podmínkami akce a dávám výslovný souhlas společnosti MCH Photography s.r.o. se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení společnosti MCH Photography s.r.o.


UP!